Jak nosidło ułatwia macierzyństwo?

O tym, że chusta ułatwia macierzyństwo pisałam już wielokrotnie. A przecież nosidło również jest świetnym sprzętem, z którego korzysta pewnie nawet więcej rodziców! Nosidło może ułatwić macierzyństwo na różne sposoby.

Jak nosidło ułatwia macierzyństwo?

Bliskość i komfort – noszenie dziecka w nosidle pozwala na bliski kontakt i poczucie bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne dla niemowląt.

Łatwiejsze wykonywanie codziennych czynności – noszenie dziecka w nosidle pozwala na swobodne wykonywanie codziennych czynności, takich jak np. robienie zakupów, praca czy sprzątanie, bez konieczności trzymania dziecka na rękach.

Większa elastyczność – noszenie dziecka w nosidle pozwala na większą swobodę ruchów i elastyczność, co jest szczególnie ważne w sytuacjach, gdy trzeba np. wspiąć się po schodach czy poruszać się w tłumie.

Ochrona kręgosłupa – noszenie w nosidle zapobiega bólom pleców, co jest szczególnie ważne po porodzie.

Zwiększenie produktywności – noszenie dziecka w nosidle pozwala na wykonywanie codziennych czynności bez konieczności przerywania ich, co może zwiększać produktywność i efektywność.

Spacer w górach – to niejednokrotnie motywacja bardzo wysoko postawiona przez rodziców. Mając nosidło można realizować swoje pasje, być aktywnym fizycznie także z dzieckiem.

Swoboda ruchów – mieszkanie na czwartym piętrze bez windy? Wąskie wejście do pobliskiego sklepu/piekarni? Z nosidłem zmieścisz się w znacznie więcej miejsc niż z wózkiem.

Jak widzisz nosidło może ułatwić Twoje macierzyństwo, jednocześnie zapewniajac bliskość i wygodę dla dziecka. Za to Ty będziesz swobodniejsza w działaniu i bardziej elastyczna w wykonywania codziennych czynności.

Na co dzień jestem doradcą noszenia i posiadam stos nosideł do przymiarek. Pomagam też dobrać nosidło online, więc jeśli tylko szukasz odpowiedniego rozwiązania dla siebie chętnie pomogę 🙂 Napisz do mnie na maila daga@dziubdziak.pl lub zadzwoń 784624433.

A przy okazji tego wpisu chciałabym Ci pokazać nosidło firmy ISARA, której zostałam ambasadorką na najbliższe dwa miesiące. Nosidło widzisz też na zdjęciu tytułowym wykonanym przez Katarzynę Trepner – Fotografie KaTe.

ISARA The ONE to jedno z popularnych nosideł na światowym rynku. Ja miałam je okazję testować ostatnio i moje wrażenia są bardzo pozytywne.

  • Wysoka jakość i trwałość – nosidło jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jego trwałość i wytrzymałość przez lata noszenia. Jestem zaskoczona dbałością o szczegóły, jakości materiałów. Nawet pas parciany jest idealny. Nosidło nie jest tanie, ale na pewno płaci się tu za jakość.
  • Konstrukcja ergonomiczna – nosidło jest wygodne dla rodziców i bezpieczne dla dzieci chroniąc kręgosłupy.
  • Łatwe do regulacji – jest łatwe w regulacji, dzięki czemu można je dostosować do wieku i wzrostu dziecka. Kwestię regulacji będę bliżej omawiać w filmie.
  • Wiele opcji noszenia – nosidło umożliwia noszenie dziecka z przodu, z tyłu i na biodrze.
  • Łatwe do założenia i zdjęcia.
  • Bezpieczne i wygodne dla dziecka – nosidło jest bezpieczne i wygodne dla dziecka, dzięki czemu może ono swobodnie spać i odpoczywać lub zwiedzać świat.
  • Atrakcyjny wygląd – nosidło występuje w wielu wzorach i kolorach. Osobiście trudno było mi zdecydować się na jeden wzór. Myślę, że większość rodziców znajdzie coś dla siebie.

Niedługo na moim kanale YouTube w ramach cyklu #nosidłowaśroda pojawi się film z recenzją tego nosidła. Tymczasem znajdziesz tam kilkanaście innych recenzji.

A za co Ty pokochałaś noszenie w nosidle? A może jeszcze się zastanawiasz?

Wpis powstał w ramach współpracy ambasadorskiej z firmą ISARA.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.