O mnie i o blogu

Cześć, jestem Daga! Bardzo się cieszę, że do mnie trafiłaś 🙂

Jestem promotorem zdrowia – z pasji i z wykształcenia. Jestem mamą dwóch chłopców – przedszkolaka i niemowlaka. Jestem zakochaną w chustonoszeniu mamą – doradcą noszenia po kursie ClauWi® i instruktorką Buggygym. Uwielbiam dobre jedzenie i wieczorne seanse „Przyjaciół” z moim mężem.

Co u mnie znajdziesz?

Przeczytasz u mnie o zabawach, książkach, organizacji czasu z maluchem. Chciałabym Cię wspierać, inspirować i motywować. Przed podjęciem każdej decyzji wertuję książki i przeszukuję internet w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Szczególnie, jeśli ta decyzja dotyczy mojego malucha i zdrowia. W czasie ciąży, po porodzie pojawia się wiele pytań, dlatego chcę się dzielić z Tobą swoimi spostrzeżeniami i zdobytą w tym czasie wiedzą. Napisałam też kilka e-booków, w których znajdziesz mnóstwo pomysłów na zabawy ze swoim maluchem. Pierwszy, szczególnie sprawdzi się, jeśli jesteś mamą dziecka a wieku 0-2 lata (50 pomysłów na zabawy bez zabawek), a drugi dla przedszkolaka (13 przepisów na masy sensoryczne). Obydwa ebooki plus kilka niespodzianek możesz pobrać TUTAJ. 

_DSC3178 kopia

Skąd pomysł na bloga?

Po studiach pracowałam nad programem zdrowotnym dla kobiet w ciąży i kiedy sama oczekiwałam malucha wiedziałam już, że to temat, z którym chcę związać swoją przyszłość. Blog założyłam z myślą o mamach, które chcą łączyć zdrowy styl życia z opieką nad maluchem. Dla mam, które chcą aktywnie i zdrowo przejść te wyjątkowe 9 miesięcy, a później żyć zgodnie z zasadą zdrowego rodzicielstwa 🙂

Jesteś w ciąży? Zacznij od postu z wyprawką dla malucha. Jesteś już mamą? Jeśli szukasz pomysłów na zabawy, zobacz, jakie pomysły  przygotowałam dla niemowląt.  A jeśli trafiłaś, do mnie, bo chciałabyś czegoś więcej dowiedzieć się o chustonoszeniu, zacznij od mojego najpopularniejszego postu i zobacz, czy można przyzwyczaić dziecko do noszenia.

Dlaczego warto czytać ten blog?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się:

– jak bawić się z niemowlakiem, by wspierać jego rozwój
– jakie zabawy będą pozytywnie wpływały na rozwój przedszkolaka
– jakie zabawki, a szczególnie zabawy bez zabawek możesz wykorzystać w domu
– jak rozpocząć przygodę z chustonoszeniem

ten blog jest dla Ciebie. Odkąd urodziłam Dziubdziaka, a przez moje wykształcenie i pracę też wcześniej interesowałam się wpływem
zabaw na rozwój dziecka. Teraz wykorzystuję swoją wiedzę i dzielę się pomysłami na blogu.

Jeśli chcesz otrzymać ode mnie komplet bezpłatnych ebooków, w których już teraz znajdziesz ponad 70 pomysłów na zabawy i otrzymywać informacje o nowych artykułach to zapisz się na mój newsletter. Obiecuję, że nie będę wysyłała Ci niczego innego (ja też nienawidzę spamu).

Zapisz się do mojego newslettera.

A tu mój film powitalny, w którym poznasz mnie bliżej 🙂

I mam do Ciebie wielką prośbę. Jeśli cokolwiek, co przeczytasz na tym blogu uznasz za wartościowe to koniecznie mi to powiedz. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie mi pisać kolejne artykuły, wiedząc, że Tobie też się to przydaje.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz śmiało na maila – daga@dziubdziak.pl. A jeśli jesteś z województwa opolskiego i chcesz nauczyć się wiązać chustę, zadzwoń 784 624 433 🙂

Dzięki, że jesteś ze mną! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

Odbierz prezent

Zapisz się do blogowego newslettera i odbierz darmowy e-book z pomysłami na zabawy