#Wyzwanie – Po szpilki bez cellulitu – Treningi

Jeśli jesteś ze mną od początku, pewnie wiesz, że jedną z moich ulubionych trenerek fitness jest Casey Ho - z bloga blogilates. I właśnie korzystając z okazji naszego wyzwania chciałam zachęcić Cię do takich ćwiczeń. W każdym dniu wykonuj rozgrzewkę i rozciąganie z filmików, które wkleję poniżej. Rozgrzewka jest potrzebna, by rozgrzać mięśnie i zapobiec ewentualnym kontuzjom.

Pierwsze treningi Oli w ramach wyzwania masz już za sobą? Teraz moja kolej 🙂

Jeśli jesteś ze mną od początku, pewnie wiesz, że jedną z moich ulubionych trenerek fitness jest Casey Ho – z bloga blogilates. I właśnie korzystając z okazji naszego wyzwania chciałam zachęcić Cię do takich ćwiczeń. W każdym dniu wykonuj rozgrzewkę i rozciąganie z filmików, które wkleję poniżej. Rozgrzewka jest potrzebna, by rozgrzać mięśnie i zapobiec ewentualnym kontuzjom. Nie rezygnuj też z rozciągania – jeśli zwykle omijasz tę część treningu przeczytaj artykuł trenerki Marty Hennig dlaczego warto się do niego przykładać. Dwa dni zaplanuj na regenerację.  Daj nam konieczne znać w komentarzu, jak Ci idzie. Jestem ciekawa czy i Ciebie Casey zarazi swoją pozytywną energią?

Rozgrzewka

Rozciąganie

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

PS. Za dwa tygodnie edytuję ten wpis i znajdziesz w nim treningi na kolejny tydzień. W międzyczasie Ola doda kolejne treningi na swoim blogu, o których informację znajdziesz wydarzeniu na Facebooku 🙂

[EDIT]

To już ostatni trening w ramach wyzwania 🙂 Po czterech tygodniach walki zacznij od początku – od ćwiczeń Oli, a potem wróć do mnie lub wybierz swój ulubiony zestaw. A tymczasem zostawiam Cię z treningiem na kolejne pięć dni. Z trenerką Paulą Piotrzkowską.

Tak jak ostatnio na początek rozgrzewka i rozciąganie, a poniżej treningi na kolejne dni 🙂

Rozgrzewka

Rozciąganie

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

I dwa dni odpoczynku 🙂

Nie bierzesz jeszcze udziału w wydarzeniu? Możesz do nas dołączyć w każdym momencie. Walczymy aż do 27 grudnia 🙂 Szczegóły w poście inauguracyjnym i na Facebooku.

Join the Conversation

2 Comments

  1. says: Kasia

    Ćwiczenia super. Sama zaczęłam „działać” ale wybrałam Mel B. Już wcześniej udało mi się dzięki nie wysmuklić nóżki i brzuszek. A nad tym właśnie pracuję obecnie.
    Pozdrawiam serdecznie. 🙂

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.