Co zamiast słodyczy? Pomysły na drobne prezenty dla dzieci

Co zamiast słodyczy na drobny prezent dla dziecka? Z okazji Wielkanocy, Mikołajek, urodzin w przedszkolu, wizyty u znajomych czy jako dodatek do prezentu. Zobacz ile tego jest, a z pewnością można jeszcze coś dopisać 🙂 Mam nadzieję, że ta lista będzie dla Ciebie inspiracją, jeśli szukasz drobnych prezentów, a nie chcesz by były to słodycze.

Książki – to zawsze dobry pomysł na prezent. Jest wiele tematów – można je dopasować do wieku dziecka i cenowo do swoich potrzeb. Podobnie jest z puzzlami – drobne pudełka to koszt kilku złotych – tyle samo ile lepsza czekolada. Fajnym pomysłem są też niewielkie zestawy kreatywne do tworzenia ozdób np. teraz wielkanocnych, a bez okazji np. do robienia samodzielnie mydeł. Równie dobrze sprawdzą się artykuły szkolne – jak kredki, ołówki, gumki, zeszyty. Wszystkie pomysły zapisałam na poniższej grafice – możesz ją sobie zapisać i wracać do niej, gdy tego potrzebujesz 🙂

Jeśli lubisz zapisywać posty na Instagramie również zamieściłam tam listę i możesz ją zapisać by łatwo do niej dotrzeć, gdy będziesz potrzebowała – drobne prezenty zamiast słodyczy.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.