Share week 2017 – twórcy polecają twórców

Wpis z ostatniej chwili? Krótko i na temat. Planowałam taki wpis od jakiegoś czasu, a tu trafiłam na akcję Andrzeja Tucholskiego #shareweek, w którym twórcy polecają swoich ulubionych twórców. To największy tego typu projekt w Polsce i jeden z największych na świecie. Więcej na temat akcji możesz przeczytać tutaj. Chciałabym więc polecić Ci dziś swoje ulubione blogi? Czytam i lubię znacznie więcej blogów, ale w akcji trzeba było wybrać tylko 3 .

Mataja

Zdecydowanie mój numer jeden wśród blogów nie tylko parentingowych. Duża dawka wiedzy naukowej podana w taki sposób, że czasami płacze ze śmiechu. Czasami też płacze ze wzruszenia. Mało, który wpis nie wzbudza emocji. Nie tylko posty na blogu, ale i na Facebooku są bardzo fajnie napisane i z niecierpliwością czekam na kolejne.

Superstyler

Na tego bloga trafiłam jakiś rok temu. Ogromnie pozytywna para? Robią cudne zdjęcia, nagrywają śmieszne filmiki i często ich posty poprawiają mi humor. Są tacy swojscy, że na pewno sporo mam, w tym ja, chciałaby mieć taką pozytywną koleżankę jak Marta. Jeśli szukacie dawki pozytywnej energii koniecznie ich poznajcie.

Styloly

W końcu mama to nie tylko sprawy dziecięce. Uwielbiam ciuchy! A blog Oli oglądam od kilku lat. Zdecydowanie najwięcej inspiracji znajduję na jej blogu. Większość zakupów robię przez Internet i dzięki Oli poznałam mnóstwo fajnych stron internetowych. Teraz jest na etapie urządzania mieszkania i przygotowań do ślubu – ja mam to za sobą, ale jeśli planujesz swój ślub lub szukasz sukienki weselnej jako gość to zobacz jej bloga. Mnóstwo na nim propozycji. No i będzie idealny na wiosenne porządki w szafie.

Jeśli jeszcze nie poznałaś tych miejsc bardzo polecam.

A Ty kogo byś nominowała w ramach share week?

Join the Conversation

4 Comments

  1. Bardzo sympatyczna i wartościowa trójka! Share Week to naprawdę świetna akcja – zaglądając na swoje ulubione blogi można poznać kolejne, które dołączą do grona najchętniej przez nas czytanych. Ja póki co nie wzięłam udziału w tej inicjatywie, bo troszkę się zagapiłam, ale za rok muszę się zmobilizować!

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.