A kuku! Nowości książkowe dla najmłodszych dzieci

Zabawa w akuku – taka prosta a tyle radości, tym razem przenosimy ją do książki i bawimy się wspólnie. A zabawa jest świetna już dla niemowląt!

Gdzie się schował lisek? Akademia mądrego dziecka. Zabawa w chowanego

smart

„Gdzie się schował lisek?” to nasza pierwsza książka z serii Zabawa w chowanego Akademii Mądrego Dziecka. Książka jest kartonowa. Ma duże, filcowe klapki do zabawy. Na każdej stronie są kolorowe ilustracje z pytaniem, gdzie schowało się zwierzątko. Maluch otwierając klapkę znajduje je. A na końcu hit, który zachwycił także mojego 3-latka – lusterko. Bawił się nim wspólnie z siostrą. Filcowe elementy pozwalają na rozwój motoryki małej. Kolorowe ilustracje przyciągają wzrok. A zabawa w chowanego pozytywnie wpłynie na rozwój połączeń mózgowych. Jestem zachwycona.

Moja córka ma aktualnie 6 miesięcy i ją uwielbia. Rusza filcowymi elementami i cieszy się z każdego okrzyku „akuku”, a na końcu zachwycamy się wspólnie lusterkiem, w którym może się zobaczyć. Książka może zachęcić maluszka do leżenia na brzuszku. Twarda okładka i strony sprawiają, że jest ona w zasadzie niezniszczalna 😀 Trzeba tylko uważać na filcowe elementy, choć nasza już trochę przeżyła i nadal się trzymają 🙂

Tutaj sprawdzisz, gdzie kupisz ją najtaniej: Gdzie się schował lisek?

Zwierzęta w lesie. Akademia Mądrego Dziecka. Dotykam, zgaduję

Zwierzęta w lesie to kolejna propozycja do zabawy na brzuszku i wspólnego czytania z najmłodszymi. Na każdej stronie mamy tekst wskazujący, jakie to może być zwierzątko, a następnie pod dużą klapką zwierzątko z miękkim futerkiem do pogłaskania.W książce są przedstawione: niedźwiadek, zając, jeleń, sowa i lis. Każde inne w dotyku. Mięciutkie futerka zwierzątek zachęcają do zabawy, dotykania i czytania. Dziecko poznaje różne faktury, ćwiczy zdolności manulane, koordynację wzrokowo-ruchową. Kolejna pięknie wydana książka. Strony są trwałe i solidne, na pewno będzie nam służyć przez długi czas.

Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka są naszymi ulubionymi w tym wieku. Mamy ich bardzo dużo. Są to też pewniaki na prezent. Bardzo je Wam polecam.

Tutaj sprawdzisz, gdzie kupisz ją najtaniej – Zwierzęta w lesie.

Post powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem HarperKids.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.