Poznaj najlepsze nosidła hybrydowe – nosidłowa środa

Jak wybrać odpowiednie nosidło hybrydowe? Które wybrać wśród proponowanych przez różne firmy produkujące akcesoria dziecięce? Czy liczy się rozmiar ubranek, rozmiar ubrań rodzica, a może jakość wykonania? Na te i wiele innych pytań odpowiadam w cyklu #NOSIDŁOWAŚRODA. W ostatnim tygodniu cykl przekroczył już 10 odcinków, z czego w 4 pokazywałam popularne nosidła hybrydowe. W tym poście chciałabym Cię nakierować na poszczególne odcinki z recenzjami nosideł hybrydowych, czyli z zapinanym pasem biodrowym i wiązanymi pasami naramiennymi.

Często nosidła hybrydowe poleca się dla najmłodszych dzieci – jeszcze niesiedzących. Jeśli z jakiś względów chusta się nie sprawdziła (to właśnie ona powinna być pierwszym wyborem dla dzieci niesiedzących) nosidło wiązane i hybrydowe będzie bezpieczniejszym wyborem niż nosidło klamrowe.

Nosidło Luna Dream Half Buckle

Nosidło firmy Luna Dream, skierowane do dzieci od rozmiaru 62 do 92. Ma rozkładane pasy naramienne. Wykonane z cieniutkiej chusty, bardzo fajne na lato.

Nosidło Kavka Handy

Jedno z nosideł firmy Kavka Baby. Jednocześnie jedno z najdłużej służących nosideł hybrydowych, ponieważ pasuje na dzieci od rozmiaru 62 aż do 104 cm. Ma bardzo innowacyjny sposób regulacji panelu, który omawiam w filmie. Występuje w wersji 100% bawełna, bawełna z bambusem i 100% len.

Nosidło LennyLamb Hybrid

Lenny Lamb to jedna z najbardziej popularnych firm chustowo-nosidłowych. Ma również w swojej ofercie nosidło hybrydowe z rozkładanymi na ramionach pasami naramiennymi. Wykonane z różnego rodzaju chust. Przeznaczone dla dzieci od rozmiaru 62 do 98.

Nosidło Gattner

Na koniec nosidło mniej znane – nosidło hybrydowe szyte na zamówienie przez Angelikę – właścicielkę firmy Gattner. Nosidło regulowane dla dzieci od rozmiaru 68 do 98. Uszyte z chust Angeliki lub własnej chusty.

Każde z nosideł możesz u mnie kupić. Jednocześnie w cenie nosidła jesteśmy w kontakcie jeśli chodzi o regulację nosidła. Bo kupić dobre nosidło to jedno, ale odpowiednio je wyregulować to jeszcze ważniejsza sprawa.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru nosidła hybrydowego, jestem doradcą noszenia i chętnie pomogę w wyborze. Napisz do mnie maila daga@dziubdziak.pl, odezwij się na Facebooku – Doradca Chustowy Dagmara Stolarczyk lub zadzwoń 784 624 433. Robię także sezonowe promocje na określone nosidła, jest więc duża szansa, że kupisz nosidło z atrakcyjnym rabatem 🙂

Zajrzyj też do mojego sklepu – liczba produktów jest ograniczona, a wybór bardzo duży, jeśli więc nie znajdziesz wzoru, jakiego szukasz również zapraszam Cię do kontaktu, a dodam produkt na zamówienie.

Join the Conversation

3 Comments

  1. says: Joanna

    Uważam, że to najlepszy pomysł na prezent dla mamy. Rodzice mogą mieć i tak sporo wydatków związanych z narodzeniem dziecka, a taka chusta jest ekstra.

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.