Wielka Wymiana Książkowa – Przeczytaj i podaj dalej

Masz w domu jakieś książki, które przeczytałaś, a masz ochotę na coś nowego? Odkurz te pozycje i wymień się z kimś podczas akcji Wielkiej Wymiany Książkowej. III edycja rusza właśnie dzisiaj i potrwa do 1 maja. Jest to fajna okazja do zdobycia nowych pozycji. A może jest jakaś, na którą od dawna polujesz?

Akcja organizowana jest przez Magdalenę prowadzącą bloga savethemagicmoment we współpracy z Eweliną z ewelinamierzwinska. To już III edycja wymiany, a moja pierwsza 🙂 W ramach akcji możesz wymieniać się książkami ze mną, z innymi blogerami, a też z innymi czytelnikami.

Brałaś kiedyś udział w tej wymianie? Może masz jakąś książkę, do której raczej już nie wrócisz i chciałabyś się ze mną lub innym blogerem biorącym w akcji wymienić?

Okazuje się, że nie tak łatwo jest mi się rozstać ze moimi książkami, ale udało mi się coś wybrać. Wprawdzie Emily Giffin należy do jednej z moich ulubionych autorek, ale myślę, że jej książki na tyle zapadają w pamięć, że będę raczej sięgała po nowości 🙂 Znalazłam też 3 książki z mojego nastoletniego życia 😉 Jeśli masz w domu nastolatkę chętnie wymienię te 3 książki, a coś innego np. dla mojego malucha.

To akcja nie tylko dla blogerów. Jeśli znajdziesz książkę, która Ci się spodoba napisz komentarz pod postem, jaką książką byłabyś zainteresowana i na co chciałabyś się wymienić.

Do oddania mam 8 książek, książki są w stanie idealnym lub bardzo dobrym. Nie szukam konkretnych pozycji, choć chętnie zamieniłabym się na następczynię Emily Giffin, żeby wieczorami przeczytać coś wciągającego i nieco romantycznego 🙂 Chętnie wymienię się też na książki dla dzieci, bo jak dla mnie ich nigdy nie jest za wiele 🙂

wielka wymiana książkowa

 1. Emily Giffin – „Ten jedyny” – stan dobry (okładka nieco wymięta) – wymieniona z Izą z http://www.nietylkorozowo.pl/
 2. Emily Giffin – „Siedem lat później” – stan bardzo dobry – wymieniona z Izą z http://www.nietylkorozowo.pl/
 3. Emily Giffin – „Pierwsza przychodzi miłość” – stan idealny – wymieniona z Agnieszką z www.agatoczyta.pl
 4. Marie Claude Delahaye – „Gdy stajesz się mamą” – stan bardzo dobry
 5. Jaume Cabre – „Wyznaję” – stan idealny – wymieniona z Izą z http://www.nietylkorozowo.pl/
 6. Pozycje dla nastolatki (chętnie wymienię te 3 za 1): Marjaleena Lembcke – „Cień motyla”, Małgorzata Budzyńska – „Chłopakom, których kiedyś kochałam”, Cathy Hopkins – „Chłopaki, randki i zwariowane koleżanki” – stan bardzo dobry

Książkami się wymieniamy, a nie sprzedajemy. Pokrywamy sobie wzajemnie koszty wysyłki – ja wysyłam Tobie,a  Ty mi lub innym blogerom/czytelnikom 🙂

Zachęcam do udziału i dobrej zabawy 🙂

PS. O historii powstania akcji i zasadach wysyłki oraz link party znajdziesz na blogu Magdy z savethemagicmoments i Eweliny z ewelinamierzwinska.

Join the Conversation

11 Comments

  1. says: dziubdziak

   Pierwszą przychodzi miłość chyba już wymieniłam(jeśli nie dostanę potwierdzenia to jescZe napisze?), a teraz zachciało mi się Zaplątanych – za wyznaję zamiast literatury w spódnicy? Nic innego Giffin za Kopciuszka byś nie chciała?

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.