Ponad 101 pomysłów na zabawy z dziećmi rozwijające kreatywność

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na rozwój kreatywności jest zabawa! Jeśli tylko sprawia radość, będzie świetnie wpływać na rozwój naszego dziecka. Tydzień temu ogłosiłam start sprzedaży pakietu 10 e-booków z pomysłami na zabawy. Sprzedaż zamykam w tym tygodniu więc dziś pokażę Ci co w nich znajdziesz.

Co znajdziesz w pakiecie?

W pakiecie znajdziesz 10 e-booków z pomysłami na zabawy z dziećmi 1-6 lat.

Są one idealne dla każdego rodzica oraz nauczycieli w żłobku/przedszkolu.

Sezon chorobowy trwa, więc takie pomysły na pewno się przydadzą by spędzać z dzieckiem czas ciekawie. Łącznie e-booki mają prawie 200 stron wypełnionych pomysłami na zabawy dla dzieci w wieku 1-6 lat.

Jeśli szukasz inspiracji na zabawy z dziećmi pakiet e-booków jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

E-booki zawierają szereg pomysłów na zabawy dla dzieci w różnym wieku, od najmłodszych przedszkolaków po starsze dzieci w wieku szkolnym. Dzięki e-bookom zawsze będziesz mieć pod ręką mnóstwo pomysłów na aktywne i rozwijające zabawy dla swoich dzieci.

W zestawie znajdziesz aż 10 e-booków: 

 • PIERWSZE EKSPERYMENTY
 • ROZWÓJ MOWY
 • CZAS NA ODPOCZYNEK
 • PORY ROKU
 • RYSOWANIE I MALOWANIE
 • ROBIMY ZABAWKI
 • ZABAWY MATEMATYCZNE
 • INSTRUMENTY DIY
 • PRZEPISY NA MASY SENSORYCZNE
 • ZABAWY MUZYCZNE
 • PODRÓŻE

A co w środku?

✅W pierwszych eksperymentach 👨‍🔬⚗️🔬 zamrozicie groźnego dinozaura, pofarbujecie wodę. Będziecie malować lodem na kilka sposobów. Zrobicie chemiczne jojo i inne eksperymenty z olejem. Przywołacie deszcz, zrobicie witaminową lawę i jeszcze więcej. To e-book idealny zarówno dla dziecka rocznego i jak i ucznia szkoły podstawowej 🙂

✅Czas na odpoczynek 🛏 to pomysły na zabawy wyciszające, zabawy, które zajmą dziecko na dłużej, byś zdobyła chwilę dla siebie. W tym e-booku druga połowa jest poświęcona angażowaniu dziecka w codzienne czynności – obowiązki domowe, zabawy w kuchni by łączyć swoją pracę z zabawą z dzieckiem.

✅ Zabawy na dworze 🛷🍁🌴 – ten e-book zawiera pomysły na aktywności na świeżym powietrzu z podziałem na 4 pory roku. Podziwiamy przyrodę wiosną, chłodzimy się latem, poznajemy dary jesieni i cieszymy się śniegiem. Całość ma aż 49 stron.

✅ Zabawki – jeśli masz niepotrzebne butelki po wodzie, kosmetykach czy produktach spożywczych możesz wykorzystać je do wykonania kilku zabawek lub wykorzystać w zabawach. Znajdziesz też tu listę zabaw balonami, rolkami po papierze toaletowym, patyczkami po lodach.

✅Rysowanie i malowanie 🖌– to e-book o plastyce i łączeniu jej z innymi dziedzinami aktywności. Stworzycie też jadalne lub rosnące farby, będziecie malować solą i topionymi kredkami.

✅Matematyka 🔢 -od czego zacząć poznawanie pojęć matematycznych? Dziecko poznaje figury geometryczne, pojecia duży/mały, zaczyna liczyć.

✅ Instrumenty DIY 🥁 – własny bębenek, gitara a może marakas? Tu znajdziesz pomysły na zrobienie z dzieckiem 9 instrumentów.

✅Masy sensoryczne – dzieci je uwielbiają! A w tym e-booku jest w czym wybierać. Znajdziesz tutaj 18 przepisów na przeróżne masy do zabawy.

✅Muzyka, zabawy ruchowe 🎶 – poprawią nastrój, zachęcą do ruchu, rozładowania napięcia. Znajdziesz tu konkretne podpowiedzi zabaw z wykorzystaniem muzyki i ruchu.

✅ Rozwój mowy – jak mówić, co mówić, czy można wykorzystać gimnastykę narządów mowy na co dzień? Tu znajdują się ćwiczenia oddechowe, słuchowe oraz nauka liter.

Do piątku zestaw kupisz w MEGA 🤯 cenie – 69 zł, to 7 zł za jeden e-book! Możesz je kupić tutaj 🎁

Pakiet e-booków z zabawami

Przykładowe strony:

Kupuję e-booki

0 replies on “Ponad 101 pomysłów na zabawy z dziećmi rozwijające kreatywność”