Jak chusta kółkowa ułatwi Twoje macierzyństwo?

Chusta kółkowa to tzw. „must have” w moim stosie zarówno prywatnym jak i doradczym. Chusta kółkowa świetnie sprawdza mi się na tzw. szybkie akcje, jak wyjście do pobliskiego sklepu, wyjazd do lekarza, przygotowanie kawy czy śniadania.

Jeśli zastanawiasz się czy chusta kółkowa ułatwi Twoje macierzyństwo to zdecydowanie warto spróbować takiej chusty!

Chusta kółkowa:

💕 Sprawdzi się na spacery z psem, zejście po schodach do samochodu, podczas wizyty u lekarza, po szczepieniu, podczas ząbkowania czy na wakacjach w hotelowej restauracji.

💕 Przyda się jeśli będziesz wchodzić i wychodzić z auta na chwilę – chusta może być przygotowana na włożenie maluszka.

💕Jest idealnym rozwiązaniem na chrzciny i inne uroczystości.

💕Przyda się w wakacje – szczególnie na plaży, czy w górach w miejscach trudniej dostępnych dla wózka.

💕 Chustę kółkową polecam też na konsultacjach, szczególnie wtedy, kiedy mamy obawiają się chusty długiej. Kółkową wiąże się szybciej, a nie muszą wtedy rezygnować z tej cudnej bliskości i wolnych rąk.

💕W chuście kółkowej uwielbiam też to, że zajmuje tak mało miejsca, że zmieści się w niewielkiej torebce. Dzięki temu mogę ją spakować i zabrać ze sobą a wtedy może przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. Można jej też użyć jako kocyk 🙂

W chuście kółkowej możesz nosić już noworodka. Dzięki temu macierzyństwo jest znacznie łatwiejsze.

Jak błyskawicznie skorzystać z chusty kółkowej? Zobacz w filmie:

Wpis powstał w ramach współpracy z Momimoments, producentką chust kółkowych lnianych i konopnych. Na zdjęciach jest to chusta 100% konopii w kolorze śmietankowym. Osobiście zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i nie miałam wątpliwości, że zostaje z nami na stałe.

Z okazji współpracy mam dla Ciebie kod rabatowy: DZIUBDZIAK15 , który daje 15% rabatu na zakupy o dowolnej kwocie działający przez cały październik 😊 Z tymi pięknymi chustami zapoznasz się tutaj –https://momimoments.pl/

Jeśli szukasz swojej chusty chętnie pomogę! Napisz do mnie kontakt@dziubdziak.pl lub zadzwoń 784624433 – pomogę dobrać optymalne rozwiązanie i odpowiem na Twoje pytania.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.