Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Dziś, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są Karty Obrazkowe Kapitana Nauki. Celem tych kart jest wpieranie rozwoju umysłowego, społecznego i emocjonalnego maluchów.

Kochani! Dziś, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są Karty Obrazkowe Kapitana Nauki. Celem tych kart jest wspieranie rozwoju umysłowego, społecznego i emocjonalnego maluchów. Każdy zestaw zawiera 17 kart obrazkowych i mini poradnik, w którym znajdują się pomysły na dodatkowe zabawy z wykorzystaniem kart.

Karty obrazkowe Poznaję Świat Dźwięki

Zabawa w naśladowanie odgłosów to jedna z naszych, na ten moment, ulubionych zabaw. Taka zabawa nie tylko zapozna malucha z nowymi słowami, ale również wpłynie pozytywnie na zdolność zapamiętywania.

IMG_20160519_065616

Karty obrazkowe Poznaję Świat Emocje

Karty Emocje pozwolą w ciekawy sposób zapoznać dziecko z emocjami – rozróżniać je, nazywać, a dzięki proponowanym zabawom odpowiednio na nie reagować.

IMG_20160519_065549

Karty obrazkowe Poznaję Świat Zawody

Karty Zawody zapoznają malucha z wykonywanymi zawodami – tymi częstymi i rzadziej wykonywanymi.

IMG_20160519_065604

Żeby wziąć udział w konkursie:

  1. Polub mój profil na Facebooku
  2. Polub lub skomentuj post konkursowy na Facebooku – napisz jaka była Twoja ulubiona zabawka w dzieciństwie.
  3. Jeśli chcesz zwiększyć szansę na wygraną lub nie posiadasz konta na Facebooku, zapisz się do mojego newslettera (moi subskrybenci automatycznie biorą udział w konkursie).

Wygrywają 3 osoby (każda jedne karty). Jeden zwycięzca zostanie wylosowany wśród subskrybentów, drugi wśród osób, które polubiły i skomentowały post konkursowy, a trzeci z wszystkich uczestników.

Konkurs trwa od dziś (tj.19.05.2016 r.) do 25.05.2016 r. do godziny 23:59.

Powodzenia 🙂

*Organizatorem i sponsorem konkursu nie jest serwis Facebook. Uczestnik konkursu zobowiązany jest dostarczyć organizatorowi dane konieczne do wysyłki nagrody.

Wyniki

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie 🙂 Zwycięzcom gratuluję i proszę o przesłanie danych do przesyłki na kontakt@dziubdziak.pl

  • Marta R.
  • Beata G.
  • Anastasia

Konkursy na pewno będą się u mnie jeszcze pojawiać w niedługim czasie, więc bądźcie czujni 🙂 Zapisując się do newslettera dowiecie się o nich pierwsi 🙂

*Regulamin

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.