O mnie

Cześć, jestem Daga. Cieszę się, że do mnie trafiłaś!

Jestem promotorem zdrowia – z pasji i z wykształcenia, a od czerwca 2015 r. szczęśliwą mamą malucha, którego nazywam Dziubdziakiem. Jestem zakochaną w chustonoszeniu mamą – doradcą noszenia po kursie ClauWi® i instruktorką Buggygym. Uwielbiam dobre jedzenie i wieczorne seanse „Przyjaciół” z moim mężem.

Co u mnie znajdziesz?

Masz ochotę sprawdzić gdzie zaczyna się zdrowe rodzicielstwo? Przeczytaj u mnie o łączeniu zdrowego stylu życia z byciem  rodzicem, zabawach i organizacji czasu z maluchem, urodzie, a  także dbaniu o siebie. Chcę Cię wspierać, inspirować i motywować.

Przed podjęciem każdej decyzji wertuję książki i przeszukuję internet w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. Szczególnie, jeśli ta decyzja dotyczy mojego malucha i zdrowia. W czasie ciąży, po porodzie pojawia się wiele pytań, dlatego chcę się dzielić z Tobą swoimi spostrzeżeniami i zdobytą w tym czasie wiedzą.

IMG_20160214_175407

Skąd pomysł na bloga?

Po studiach pracowałam nad programem zdrowotnym dla kobiet w ciąży i kiedy sama oczekiwałam malucha wiedziałam już, że to temat, z którym chcę związać swoją przyszłość. Blog założyłam z myślą o mamach, które chcą łączyć zdrowy styl życia z opieką nad maluchem. Dla mam, które chcą aktywnie i zdrowo przejść te wyjątkowe 9 miesięcy, a później żyć zgodnie z zasadą zdrowego rodzicielstwa 🙂

Jesteś w ciąży? Zacznij od postu z wyprawką dla malucha. Jesteś już mamą? Sprawdź, dlaczego warto czytać książki i jak czytanie wpływa na rozwój Twojego malucha.

Gdzie możesz mnie znaleźć?

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi postami, zapisz się do mojego newslettera. Będzie mi bardzo miło, jeśli polubisz mój profil na Facebooku i zajrzysz na mój Instagram.

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz śmiało na maila – kontakt@dziubdziak.pl

Dzięki, że jesteś ze mną! Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej 🙂

Odbierz prezent

Zapisz się do blogowego newslettera i odbierz darmowy e-book z pomysłami na zabawy