Hero Image

Poznaj najlepsze zabawy z niemowlakiem

* pola wymagane

Szukasz pomysłu na spędzanie czasu z maluchem?

Chcesz wpierać rozwój dziecka od pierwszych dni? Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 0-12 miesięcy lub jesteś w ciąży ten e-book jest dla Ciebie!

Angażuj wszystkie zmysły.

W e-booku angażujemy wszystkie zmysły. Słuch, wzrok, dotyk. Zabawy zachęcają do ruchu, leżenia na brzuszku, przemieszczania się.

Ok. 50 pomysłów na zabawy

Kilkadziesiąt pomysłów na zabawy zebrałam w jednym miejscu, byś zamiast szukać pomysłów, oszczędziła czas i spędzała go razem z dzieckiem lub znalazła czas dla siebie.

Features

Kim jestem?

Nazywam się Dagmara Stolarczyk.

Prowadzę bloga o zabawach dla dzieci dziubdziak.pl. Mam dwóch synów. 6-letniego Dziubdziaka i prawie 2-letniego Malucha. Zabawami dla niemowląt zajmuję się od czasów pracy na etacie nad dziecięcymi programami zdrowotnymi. Swoją wiedzę cały czas poszerzałam podczas swojego macierzyństwa. W e-booku zebrałam wszystkie zabawy w pierwszym roku życia, które u nas w domu sprawdzały się najlepiej i będą miały niesamowity wpływ na rozwój Twojego dziecka.

Czy wiesz, że ....

Pierwsze 3 lata życia mają fundamentalne znaczenie dla rozwoju mózgu dziecka. Wykorzystaj ten czas na wartościowe zabawy i budowanie relacji z dzieckiem. To będzie procentowało przez całe jego życie.