Hero Image

Masz dość, że Twoje dziecko ciągle płacze? Naucz się wiązać chustę. Pomóż sobie i dziecku.

Przeprowadzę Cię przez podstawy chustonoszenia od A do Z. Już po naszym pierwszym spotkaniu będziesz wiedziała jak prawidłowo i bezpiecznie nosić dziecko w chuście. A na dodatek uwolnisz swoje ręce.

Umawiam się na konsultację

Czy ta konsultacja jest dla Ciebie?

Chustonoszenie to świetny sposób na odzyskanie wolnych rąk i znalezienie czasu dla siebie po porodzie! Jeśli:

Twój maluch jest nieodkładalny i często nosisz go na rękach

Chcesz być blisko swojego maluszka i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie chcesz zrobić coś dla siebie

Masz dość potykania się o brudne ubrania lub patrzenia na naczynia w zlewie

Nie chcesz rezygnować ze swojej pasji np. chodzenia po górach

Dawno nie wypiłaś ciepłej kawy w całkowitej ciszy

Nie wiesz jak pomóc płaczącemu dziecku podczas kolki lub ząbkowania

Features

Kim jestem i jak mogę Ci pomóc?

Nazywam się Dagmara Stolarczyk i od lat jestem zakochana w chustowym świecie i przekazywaniu mojej wiedzy świeżo upieczonym mamom (i nie tylko). Doradcą noszenia w chustach i nosidłach miękkich jestem od prawie 5 lat.

Nieprzerwanie uczę i dokształcam się w swojej pracy. Przeprowadziłam kilkadziesiąt konsultacji z rodzicami, ucząc ich wiązać chusty i dobierać nosidła. Jestem autorką bloga o zabawach dla dzieci i chustonoszeniu. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch chłopców. Obydwoje noszeni w chustach, których kolekcjonowanie stało się moim bardzo przyjemnym hobby ;)

Jestem zdecydowana na konsultację, co robić?

Możesz od razu umówić się na spotkanie online, kupując je TUTAJ. Po zakupie skontaktuję się z Tobą, by dostosować spotkanie do Twoich potrzeb. W tym momencie pomogę też dobrać chustę. Jeśli wolisz najpierw porozmawiać napisz daga@dziubdziak.pl lub zadzwoń 784624433. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, odpowiem na pytania i ustalimy termin spotkania.

Jeśli masz więcej pytań napisz daga@dziubdziak.pl

Sprawdź, jak pomogłam już wielu mamom

Nie jesteś pewna czy chusta jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie?

Sprawdź jakie pytania miały mamy takie jak Ty i jak na nie odpowiadałam

Jak długo trwa konsultacja?

2 godziny konsultacji to czas na naukę wiązania od podstaw. Nauka bezpiecznej pozycji dziecka w chuście i wiązania. Udzielam również godzinnych konsultacji z korektą wiązania.
Która jest dla Ciebie?

  • Jeśli próbowałaś wiązać i wygląda to nieźle, ale nadal nie jest idealnie lub nie jesteś pewna czy nosisz bezpiecznie wybierz konsultację z korektą wiązania.
  • Jeśli nie znasz zasad bezpiecznej pozycji dziecka w chuście. Nie wiesz jak się za to zabrać i jak sprawić, by chusta spełniała swoją rolę i pomogła Ci w codzienności, wybierz konsultację podstawową.
  • Jeśli nie jesteś pewna napisz do mnie: daga@dziubdziak.pl

Czy muszę mieć swoją chustę?

Konsultacja może obejmować też wcześniejszy dobór chusty (dobór jest bezpłatny). Jeśli nie masz chusty, a jesteś zdecydowana na zakup napisz do mnie, wybiorę optymalne rozwiązanie do Waszych potrzeb. Jeśli nie chcesz inwestować przed konsultacją w chustę możesz też u mnie ją wypożyczyć na 1-2 tygodnie i sprawdzić to rozwiązanie.

Czy poradzę sobie z chustowaniem?

Chustowanie może czasem wyglądać na trudne, ale z moich doświadczeń wynika, że już na konsultacji mamy przekonują się, że “nie taki diabeł straszny”. Na większości konsultacji już na pierwszym spotkaniu udaje się prawidłowo zawiązać maluszka. Każdy jednak ma inne zdolności manualne, dlatego ważne jest indywidualne podejście instruktora. Trening czyni mistrza w każdej dziedzinie.

Jakie są korzyści z noszenia?

Noszenie ma mnóstwo korzyści. Chustonoszenie może pomóc w problemach ze snem, ząbkowaniem, czy podczas kolek. Noszenie daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. A bliskość jest podstawową potrzebą niemowląt. Wycisza, uspokaja. Przydaje się podczas codziennych czynności. Brak barier w terenie. Odciążenie kręgosłupa. Chusta jest narzędziem wspierającym rodzica w codzienności i warto wypróbować to rozwiązanie.

Jak przebiega szkolenie?

Na bazie kilku lat doświadczeń opracowałam plan spotkania, który zakłada bardzo efektywną i przyjemną naukę wiązania chusty. Pokażę Ci jak wiązać chustę, pomogę ją wybrać i przeprowadzę w tym temacie od A do Z.
Już po naszym pierwszym spotkaniu będziesz wiedziała jak prawidłowo i bezpiecznie nosić dziecko w chuście.
Konsultacja online - to świetna forma nauki i gwarancja odpowiedniej wiedzy do bezpiecznego noszenia maluszka. Pierwsza część konsultacji (tu maluch może mieć drzemkę) opowiadam o bezpiecznej pozycji dziecka w chuście, pielęgnacji odnośnie noszenia w chuście i pokazuję wybrane wiązanie. Później rodzic wiąże na lalce/pluszaku ok. 2 razy. Następnie wiążemy malucha - ok. 2 razy. Po konsultacji wysyłam wszystkie instrukcje, materiały. Po takiej konsultacji jest możliwość skonsultowania się za jakiś czas. Łączymy się ponownie. Oprócz tego patrzę na podsyłane zdjęcia czy pozycja malucha jest dobra. Nasza czujność i świadomość tego, jak wygląda prawidłowa pozycja dziecka w chuście jest bardzo ważna dlatego warto spotkać się z doradcą i pytać o efekty też po spotkaniu.Po konsultacji jesteśmy w stałym kontakcie.

Czego potrzebuję?

Przyda się komputer z kamerą, dość dobrym oświetleniem. Możesz również skorzystać z pomocy drugiej osoby - ale nie jest to konieczne. Zależy jak będziesz się bardziej komfortowo czuła.

Czy zajęcia online są dla mnie?

Zajęcia online dostosowane są maksymalnie do Twoich potrzeb. Uczysz się dokładnie tego, czego potrzebujesz, w tempie, jakiego oczekujesz. Na konsultację może umówić się każdy rodzic. Bez względu na miejsce zamieszkania. Wystarczy tylko dostęp do internetu i kamera. Lekcje online są bardzo efektywne. Na lekcji koncentrujemy się na celu - nauce wiązania, by pozycja dziecka była bezpieczna. Jednocześnie mamy możliwość przynajmniej dwóch łączeń w ramach jednej konsultacji, co pozwala dostosować się do potrzeb dziecka w danym momencie.

Masz inne pytania? Śmiało napisz do mnie na daga@dziubdziak.pl Odpiszę i pomogę.

Umawiam się na konsultację